Metropolitan - szkoła językowa

Witaj w Centrum Językowym Metropolitan
w samym sercu metropolii!

 

LOKALIZACJA – MISJA – KLIMAT

Szkoła Języków Obcych METROPOLITAN to centralne miejsce w sercu Wrocławskiej Metropolii, miejsce niczym nieskrępowanej wyobraźni językowej, w którym spotykają się doświadczeni nauczyciele i wyjątkowi uczniowie wspólnie tworząc niepowtarzalną atmosferę wzajemnych relacji oraz kreując przestrzeń do realizowania ambitnych celów językowych.

STUDENT – ATMOSFERA

Największym priorytetem METROPOLITAN jesteś Ty, Twój systematyczny postęp oraz Twój końcowy sukces. Wysokie wymagania stawiane studentom grupowym i indywidualnym łączymy z wyrozumiałością i cierpliwością lektorów oraz przyjazną atmosferą w trakcie zajęć. Kluczowe jest dla nas zrozumienie, iż cały ten proces ma się realizować w atmosferze wzajemnej otwartości, zaufania i życzliwości. Ona rodzi wytrwałość po obu stronach i jest niezbędna na niełatwej i długiej drodze do sukcesu.

NAUKA

Nauczanie w METROPOLITANjest prowadzone w małych kameralnych grupach i indywidualnie na wszystkich poziomach zaawansowania. Po  ponad 10 latach praktyki w prowadzeniu szkoleń językowych połączyliśmy siły w nowym projekcie, którym chcemy zmienić koncepcje nauki języków obcych. Wierzymy, że nauka języka jest więcej niż nauka sztywnych zasad gramatycznych i długich list ze słówkami. Prawdziwa nauka obcego języka wymaga przede wszystkim otwarcie się na unikatową percepcje świata, który każdy język zawiera w sobie.

Oferujemy profesjonalną pomoc w osiągnięciu twojego następnego sukcesu – opanowanie języka, którym ci nie dano było mówić od urodzenia. Osiągamy wspólnie cel za pomocą najbardziej subtelnej mikstury z glottodydaktyki, mnemotechniki, coachingu i technologii. Nie jesteśmy nauczycielami języka, chociaż mamy tak napisane na dyplomach, jesteśmy tylko przewodnikami w drodze do zmiany sposobów myślenia, dostrzegania nowych możliwości, rozwoju własnej firmy i kariery i usprawnianie umiejętności komunikacyjnych na zupełnie nowym poziomie.  Patrzymy na proces nauki języka jak na możiwość rozwoju osobistego i znamy najbardziej skuteczny sposób, żeby tam dotrzeć!

MOTYWACJA I CEL

W METROPOLITAN wychodzimy na przeciw potrzebom mieszkańca nowoczesnej Metropolii, świadomego kosmopolitycznego charakteru świata współczesnego i konieczności systematycznej edukacji językowej. Pomagamy odnaleźć właściwą motywację w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz organizujemy proces uczenia się przez postawienie konkretnych celów językowych do osiągnięcia w określonym przedziale czasu.

Nasze spotkania nie są podobne do lekcji w klasach. Naszym celem jest  łączenie najlepszych praktyk w tradycyjnej i nowoczesnej metodyce w celu stworzenia wyjątkowego produktu szkoleniowego który pomoże tobie odnieść sukces w wymarzonym polu.  Korzystamy przede wszystkim z materiałów autentycznych i najnowszych technologii żeby jak najbardziej połączyć naukę z życiem. Jest to niezbędne, bo to poza naszą szkołą będziesz miał okazje użyć to, czego tu odkryjesz.